Seria: “Përrallëza klasike me pop-up”: Borëbardha

300 L

Zbulo histori të ndryshme përmes librave me pop-up. Çdo faqe ka një personazh që vjen dhe shpërfqet para teje.

SKU: 9789928287670 Kategoria

Njihuni me historinë e Borëbardhës dhe të shtatë xhuxhave. Një përrallë klasike nga Vëllezërit Grim, që ka manitur të rinj dhe të vegjël.

Komente

Nuk ka ende komente