Ngjyrat dhe Format

600 L

Nga seria prek dhe ndiej

SKU: 9789928287755 Kategoria

“Në këtë libër, bebet kanë mundësi të prekin e të ndiejnë fluturën e mëndafshtë, portokallen me kokrriza, këpucët e buta…Ai i ndihmon të vegjlit të mësojnë gjërat e para.”

Komente

Nuk ka ende komente