Përrallëza për fëmijë 2 vjeç

400 L

Një përmbledhje e veçantë përrallëzash të shkruara enkas për vogëlushët 2 vjeç.

4 stok

SKU: 9789928240019 Kategoria Tag:

Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse.

Komente

Nuk ka ende komente