Të bëftë mirë, bebushi im!

1,500 L

Receta për vogëlushët tuaj.

5 stok

SKU: 9789928349354 Kategoria Tag:

Ky libër ju mëson se si ta shkëputni dalëngadalë foshnjën nga gjiri ose nga biberoni duke përdorur receta, gatime e grafikë të hollësishëm qysh nga dita e parë kur fëmija fillon ushqimin. Përmban mbi 800 receta dhe ide te vyera, që dëftojnë se si mund ta shkëputni foshnjën nga gjiri ose nga biberoni, duke i dhëne ushqime qe t’i hajë me dorën e vet.

Komente

Nuk ka ende komente