Fjalori im i parë i kafshëve

700 L

Një fjalor i vogël me kafshët kryesore për tu zbuluar nga të vegjëlit tuaj.

SKU: 9789928349040 Kategoria

Ndihmoni vogëlushët të njihen me 100 kafshët e para, me anë të këtij fjalori argëtues dhe me figura plot ngjyra.

Komente

Nuk ka ende komente