Çanta me histori fantastike

800 L

Ky libër ka formën e një çante prej vërteti, me rrip ngjyrë rozë për ta mbajtur në dorë dhe elegante sa më s’ka, hapet si një çantë prej vërteti, por brenda ka… 7 përralla me personazhe të paharrueshme, që mund t’i marrësh me vete ngado.

SKU: 9789928349071 Kategoria

Merre çantën e dorës, vogëlushe, që të lexosh dhe pastaj të shkosh e të takosh një balerinë yll të bukur, një dragua të uritur, një sërë sirenash… që do t’i kesh gjithmonë pranë.

Komente

Nuk ka ende komente