Përrallëza për fëmijë 3 vjeç

400 L

Një përmbledhje e veçantë përrallëzash të shkruara enkas për vogëlushët 3 vjeç.

SKU: 9789928240026 Kategoria

Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse.

Komente

Nuk ka ende komente