Masha dhe Ariu: Takimi i parë

300 L

Aventurat e çmendura të Mashës dhe ariut të duruar do t’ju bëjnë të qeshni me lot! Edhe ky takim i parë mes dy personazheve fantastike është i tillë.

10 stok

SKU: 9789928216816 Kategoria Tag:

Masha është një mistrece e vërtetë! Një ditë të bukur, ajo shkon te shtëpia e këndshme e ariut dhe kthen përmbys gjithçka. A mund të jetë ky fillimi i një miqësie të jashtëzakonshme? Zbulojeni duke lexuar këtë tregim magjepsës.

Shtëpia Botuese

Living

Numri i faqeve

24

Autori

Grup Autorësh

Komente

Nuk ka ende komente