Masha dhe Ariu: Udhëtoni me lojëra

700 L

Argetohuni duke mesuar, lojrat më argëtuese dhe shumë aktivitete të tjera do të gjeni brënda një libri të vetëm.

SKU: 9789928216618 Kategoria

Udhëtoni me lojëra në shoqërinë e Mashës dhe të ariut: një kënaqësi e papërsëritshme! Edhe nëse jeni duke shkuar me pushime, te një mik apo duke bërë një shëtitje, librin mund ta merrni gjithmonë me vete! Në të, do të gjeni shumë ushtrime interesante dhe lojëra me heronjtë tuaj të preferuar. Me Mashën dhe ariun, nuk do të mërziteni kurrë!

Shtëpia Botuese

Living

Numri i faqeve

80

Autori

Grup Autorësh

Komente

Nuk ka ende komente