Aventurat e Krishtlindjeve

600 L

Babagjyshi vret këmbën padashur dhe nuk shkon dot t’u shpërndajë dhuratat fëmijëve. Në këto çaste, ai ka nevojë për miqtë e tij më shumë se kurrë.

SKU: 9789928287144 Kategoria

A do t’ia dalin mbanë ata me ndihmën e globit magjik? Zbulojeni! Kjo është rrëfenja më e bukur e Krishtlindjeve.

Komente

Nuk ka ende komente