Thesari im I parë- Me rrëfenjat më të bukura

800 L

Një seri me 4 rrëfenja tërheqëse plot me aventura dhe ilustrime të këndshme.

SKU: 9789928240149 Kategoria

Një përmbledhje me përralla shumë tërheqëse dhe me 10 zana të vogla që do ju udhëheqin përmes aventurash.

Komente

Nuk ka ende komente