Çanta me histori magjike

800 L

Ky libër ka formën e një çante prej vërteti, me rrip bojëqielli për ta mbajtur në dorë dhe elegante sa më s’ka, hapet si një çantë prej vërteti, por brenda ka… 7 përralla me personazhe të paharrueshme, që mund t’i marrësh me vete ngado.

5 stok

SKU: 9789928349064 Kategoria Tag:

Merre çantën e dorës, vogëlushe, që të lexosh dhe pastaj të shkosh e të takosh Froin me njëbrirëshin, princeshën e llastuar, Lunabelën e Silverinën… Ato do t’i kesh gjithmonë pranë.

Komente

Nuk ka ende komente