Libri im i parë për natyrën

1,000 L

Zbuloni botën e gjallë në këtë libër interesant që flet për natyrën.

SKU: 9789928287298 Kategoria

Mësoni se si zhvillohen farat, përse disa insekte janë vija-vija, si jetojnë pinguinët, pse kameleonët ndryshojnë ngjyrë dhe shumë kuriozitete të tjera që do t’ju habitin.

Komente

Nuk ka ende komente