Bota e dinozaurëve

960 L (kurse 20% ) Save 240 L (20% Off)

Autorët e këtij libri janë specializuar në fushën e botimeve për natyrën.

3 stok

SKU: 9789928287120 Kategoria Tag:

Teksti i hartuar prej tyre plotësohet dhe gjallërohet me ilustrimet e biologut Román García Mora, i cili është specializuar edhe në fushën e ilustrimeve shkencore, duke iu përkushtuar sidomos rindërtimit paleontologjik, e mbi të gjitha, të dinozaurëve.

Komente

Nuk ka ende komente