101 Gjëra që duhet të dini për futbollin

300 L

Mëso kuriozitete, fakte, dije rreth fushave të ndrysme nga seria ” 101 gjëra që duhet të dini”

SKU: 9789928287809 Kategoria

A je i apasionuar pas futbollit? A mendon se di gjithçka rreth këtij sporti? Shih dhe zbulo 101 gjëra që do të mahnisin.

Komente

Nuk ka ende komente