Fëmijët më të këqij në botë 2

1,300 L

A nuk të janë mërzitur fëmijët e mirë? Do që të takohesh me fëmijët më të këqij të botës? Sikur ta dija që doje! Epo, fillo të shfletosh…..

SKU: 9789928219510 Kategoria

A TA MBAN TË TAKOSH FËMIJËT MË TË KËQIJ TË BOTËS? Kujdes! Këtu janë dhjetë histori fringo të reja për pesë vajza të frikshme dhe pesë djem më të këqij se vetë e keqja. Mes tyre do të ndeshni Hambertin, beben e babëzitur, që i përlan prindërit e vet me gjithë shtëpi, apo do t’i shkelni syrin Giseldës mizore, që vdes t’ia punojë të gjithëve në shkollë me koleksionin e saj të zvarranikëve ngjethës, të përkryer për t’u fshehur te kilotat e drejtoreshës. Nga autori më i shitur Numër Një, David Walliams, vjen kjo përmbledhje me dhjetë histori të këqija që të mahnitin, të cilat janë ilustruar me ngjyra të lavdishme nga piktori gjenial Tony Ross.

Shtëpia Botuese

Botart

Numri i faqeve

286

Autori

David Walliams

Komente

Nuk ka ende komente