Aventurat e Kokëkashtës

1,000 L

“Romani “Aventurat e Kokëkashtës”, fitues i çmimit “Penda e Argjendtë”, është ndër më të njohurit dhe ndër më të mirët në letërsinë shqipe për fëmijë.

SKU: 9789928349576 Kategoria

Ky libër vjen sërish për lexuesin e vogël, i ripunuar prej autorit.

Komente

Nuk ka ende komente