Thesari im me rrëfenja fantastike

800 L

Një seri me rrëfenja tërheqëse plot me aventura dhe ilustrime të këndshme.

SKU: 9789928240132 Kategoria

Njihuni me aventurat që janë gati që ju t’i zbuloni. Njihuni me një djalë që shndërrohet në një Megaçun, duke u kthyer në një hero përherë i gatshëm për të ndihmuar të tjerët.  Do të njiheni dhe me një luan, që është frikacak si një lepur i vogël. Pirat Peti futet në shumë telashe për shkak të papagallit të tij, ndërsa lepurushi i madh i keq vendos të prishë qetësinë e pyllit… Epo, jo më kot këto rrëfenja janë quajtur fantastike!

Komente

Nuk ka ende komente