Pallati prej letre

1,200 L

“Një trekëndësh dashurie që ju bën të mos e lëshoni nga dora”- Rachel Joycen

SKU: 9789928005298 Kategoria , Tag:

Një mëngjes të mrekullueshem gushti, Eli Bishop niset të notojë në liqenin poshtë ‘Pallatit prej letre’ – shtëpia e pushimit të familjes së saj në Kejp Kod. Kur zhytet nën ujë, përjeton sërish takimin pasionant të një nate më parë, në qoshen e shtëpisë që di të gjitha të fshehtat e saj më të errëta, ndërsa i shoqi dhe e ëma bisedojnë me mysafirët brenda… Kështu fillon një histori që shpaloset në njëzet e katër orë e pesëdhjetë vite, teksa tradhtia tronditëse e Elit e çon atë drejt një vendimi që do t’i ndryshojë jetën.

Komente

Nuk ka ende komente