Mashtrim dashurie

1,400 L

Loja e dashurisë nuk ka qenë kurrë më e bukur se në këtë roman, Katalina Martinit I duhet me çdo kusht një shoqërues për në dasmën e së motrës. Si do të arrij ajo ta realizoj këtë? …

8 stok

SKU: 9789928338372 Kategoria Tag:

Katalina Martinit i duhet me çdo kusht një shoqërues për në dasmën e së motrës. Sidomos pasi gënjeshtra e saj e bardhë për të dashurin amerikan i del jashtë kontrollit. Atje do të jenë të gjithë të njohurit e saj, madje edhe ish-i dashuri dhe e fejuara e tij. Ka vetëm katër javë kohë që të gjejë dikë të gatshëm për të fluturuar përtej oqeanit e të hiqet si i dashuri i saj. Nju Jork-Spanjë nuk është fluturim i shkurtër dhe familja e saj nuk mund të gënjehet lehtë. Çuditërisht, kolegu i saj i gjatë, i pashëm dhe mospërfillës, Aron Bllekfordi, ofrohet ta shoqërojë, por ajo më mirë e refuzon, sesa ta marrë me vete atë njeri të padurueshëm. Megjithatë, me afrimin e dasmës Aroni duket si mundësia e saj më e mirë. Pak nga pak, ajo fillon të kuptojë se ai mund të mos jetë aq i tmerrshëm, sa i është dukur në zyrë.

Shtëpia Botuese

Living

Numri i faqeve

419

Autori

Elena Armas

Komente

Nuk ka ende komente