Hotel Olimpia – Apolloni, hyu i këngës së bukur dhe i sjelljeve t

300 L

Një nga seritë më të bukura për fëmijë vjen e përkthyer edhe në shqip. Njihu me botën e mitologjisë greke, fatet dhe jetët e tyre plotë ngjarje dhe të papritura.

SKU: 9789995628888 Kategoria

Që nga e qara e parë Apolloni e ka botën tek këmbët e tij. Gjithçka tek ai rrezaton një dritë të praruar: sytë, kaçurrelat, lëvizjet e zhdërvjellëta, për të mos folur për këngën, e një bukurie magjepsëse.

Shtëpia Botuese

Pegi

Numri i faqeve

124

Autori

Sabina Colloredo

Komente

Nuk ka ende komente