E ardhmja e kapitalizmit

1,200 L

Një panoramë mbi kapitalizmin

SKU: 9789928286826 Kategoria

Ky liber vjen ne pikun e debateve per nje deshtim te sistemit kapitalist ne kohen tone; prandaj, vleresohet si nje nder botimet me idete me polemizuese rreth kesaj ceshtje. Duke e lexuar kete liber, do te jeni me te qarte per te ardhmen e tregjeve dhe kapitalit

Komente

Nuk ka ende komente