Dëshmon Pereira

1,400 L

Falë forcës dhe poetikës se penelit të tij, Gamonti ka arritur të sjellë të gjallë shpirtin e një prej personazheve më të paharrueshme të letërsisë së shekullit të kaluar, me një interpretim sa besnik, aq dhe origjinal e inovativ.

SKU: 9789994306770 Kategoria

Komente

Nuk ka ende komente