Të jetosh gjatë dhe shëndetshëm

1,500 L

Me një sërë recetash të dedikuara, të thjeshta, të shijshme dhe shumë të ushqyeshme, ajo na tregon se nuk është nevoja të bëjmë kompromis me shijen, për t’u ushqyer si duhet. Të ushqehesh shëndetshëm nuk ka qenë asnjëherë më e thjeshtë dhe shpërblyese.

9 stok

SKU: 9789928216106 Kategoria , Tag:

Dietologia Amelia Freer ka një eksperiencë thuajse dhjetëvjeçare, gjatë së cilës u ka ndryshuar jetën mijëra njerëzve dhe shumë të tjerë presin me padurim të marrin këshilla prej saj. Në këtë libër të shkëlqyer dhe me ilustrime, ajo na njeh me dhjetë hapa të thjeshtë, që do t’ju bëjnë të harroni të gjithë dietologët me të cilët jeni këshilluar më parë dhe të ndërmerrni një rruge të re drejt rinisë së përjetshme. Pasi na zbulon sekretet që ka ndarë me klientët e saj, Amelia na çon drejt një filozofie të thjeshtë, e cila na ndihmon të marrim vendime të shëndetshme në lidhje me ushqimin dhe na bën të harrojmë të gjitha zakonet e lidhura me ushqimin e pashëndetshëm, që të bën të ndihesh i lodhur dhe i plogësht.

Komente

Nuk ka ende komente