Medical Medium

1,300 L

Libri “Medical Medium” paraqet një metodë avangarde të shërimit nga autori Anthony William. Zbulo çfarë fshihet pas çdo sëmundjeje dhe shëro mendjen dhe trupin.

SKU: 9789928216588 Kategoria

Nëse jeni sëmurë dhe mjekët nuk e gjejnë dot shkakun e sëmundjes suaj, a do të prisni edhe 20 vite të tjera, përpara se shkenca të zbulojë shkakun e vërtetë të vuajtjes suaj dhe mënyrën për ta kuruar atë? A nuk është më me vlerë nëse dikush ju ndihmon që të shëroheni – tani? Anthony William ndan njohuritë e tij revolucionare lidhur me arsyet e vuajtjeve tona dhe mënyrën se si të shërohemi nga më shumë se 20 sëmundjet më të përhapura: • ADHD (mungesa e vëmendjes dhe hiperaktiviteti) • Lodhja e gjëndrave mbiveshkore • Autizmi • Sëmundjet autoimune • Sindroma e lodhjes kronike • Depresioni dhe ankthi • Diabeti • Çrregullimet e tretjes • Virusi epstein-barr • Fibromialgia • Sindroma e zorrës poroze • Lupusi • Sëmundja “Lyme” • Simptomat e menopauzës • Migrena • Skleroza multiple • Çrregullimi i stresit posttraumatik • Artriti reumatoid • Marramendja dhe tinitusi • Etj. “Vetëm pas tri minutash bisedë, Antoni e përcaktoi me saktësi problemin tim shëndetësor! Ai e di mirë se ç’thotë. Aftësitë e tij janë unike dhe mbresëlënëse. Libri i tij qartëson shumë nga sëmundjet, të cilave mjekët nuk dinë t’u japin shpjegim.” Dr. Alejandro Junger, mjek dhe shkrimtar librash mjekësorë.

Shtëpia Botuese

Living

Numri i faqeve

338

Autori

Anthony William

Komente

Nuk ka ende komente