Tatuisti i Aushvicit

1,200 L

Unë i bëra tatuazh numrin në krah, ajo bëri tatuazh emrin e saj në zemrën time… Ajo… priste radhën për të bërë tatuazh numrin e saj. Dridhej… ishte një vajzë aq e re! Ai… ishte tatuisti. Nuk e ngrinte kokën asnjëherë nga puna, por, papritmas ngriti sytë dhe pa atë… Ishte dashuri me shikim të parë.

10 stok

SKU: 9789928216496 Kategoria Tag:

Për hir të dashurisë, por edhe të drejtësisë, Lejli do të rrezikojë jetën, duke përdorur pozicionin e tij “të privilegjuar”, për të shkëmbyer bizhuteri dhe para të marra nga hebrenjtë e vrarë, me pak ushqim, për të mbajtur gjallë shpirtin e hebrenjve të burgosur.

Komente

Nuk ka ende komente