Zjarrfikësja e kuqe

500 L

Është vënë re se ndër lodrat më të dashura e më argëtuese për fëmijët e vegjël janë zjarrfikëset.

SKU: 9789928240774 Kategoria

Ndaj në dyqanet e lodrave të zë syri shpesh lloj-lloj zjarrfikësesh. Por ne, për ata që I pëlqejnë shumë, po sjellim këtë libër të vogël me butonin e madh të kuq e tërheqës. Nëse fëmijët vendosin gishtin e vockël dhe e shtypin pakëz, do të dëgjojnë sirenën e zhurmshme të zjarrfikëses: Ni-na, ni-na! Sa argëtuese që është!

Komente

Nuk ka ende komente