Rrëfenja me zana

1,200 L

Në këtë libër i kemi bërë bashkë të gjitha zanat për ty: zanën e kafshëve e të luleve, zanën e puthjeve e të ylberit.

SKU: 9789995641016 Kategoria

Plot tetëmbëdhjetë rrëfenja magjike të spërkatura me pluhur zanash, presin të zbulohen në faqet e këtij libri. Veç zanave elegante e të shndritshme, këtu do të gjesh edhe zana gazmore e pak të ngathëta, ashtu si edhe nga ato qaramanet… Nëse të pëlqen të bësh shoqëri me zanat, takoji dhe njihi më mirë në këtë libër që të kënaq syrin me ilustrimet fantastike, dhe mendjen me rrëfenjat e rralla.

Komente

Nuk ka ende komente