Mea culpa – Më fal

1,200 L

Ky është një ndër romanet thriller më të mirët që vjen në shqip përmes shtëpisë botuese Living.

SKU: 9789928338105 Kategoria

Gjithçka ndodhi shumë shpejt. Ajo nuk mund ta ndalte. Apo mundej? Bota e Xhena Greit u kthye në makth me shpejtësinë e dritës. Shpresa e vetme për të hedhur pas krahëve atë që ndodhi, është të ikë larg, sa më larg të mundet. Në dëshpërim e sipër, ajo përfundon në një shtëpizë në bregdetin e Uellsit, ku përndiqet nga frika, brenga dhe nga kujtimet e tmerrshme të asaj nate nëntori, që ia ndryshoi jetën njëherë e përgjithmonë. Dalëngadalë, Xhena nis të shohë dritë në fund të tunelit. Ndoshta e ardhmja mund t’i falë sërish lumturi. Por një ditë, e shkuara rikthehet pa mëshirë. Pasojat do të jenë fatale!

Shtëpia Botuese

Living

Numri i faqeve

385

Autori

Clare Mackintosh

Komente

Nuk ka ende komente