Përrallëza për fëmijë 1 vjeç

400 L

Një përmbledhje e veçantë përrallëzash të shkruara enkas për vogëlushët 1 vjeç.

3 stok

SKU: 9789928240002 Kategoria Tag:

 Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse.

Komente

Nuk ka ende komente