Masha dhe ariu: Dhuratë nga qielli

300 L

Një tjetër libër me personazhet e preferuar të fëmijëve, ”Masha dhe ariu” vjen per lexuesit e vegjel. Aventurat e çmendura të Mashës çamarroke dhe të ariut të duruar, do t’ju bëjnë të qeshni me lot.

10 stok

SKU: 9789928216748 Kategoria Tag:

Një ditë prej ditësh, Masha gjen një vezë misterioze në oborrin e ariut dhe vendos të kujdeset për të. Kush do ta ngrohë vezën? Çfarë do të dalë prej saj? Mësojini këto duke lexuar këtë tregim të jashtëzakonshëm.

Shtëpia Botuese

Living

Numri i faqeve

24

Autori

Grup Autorësh

Komente

Nuk ka ende komente